Přivýdělek na mateřské dovolené

Maminky na mateřské dovolené patří mezi velmi časté zájemkyně o přivýdělek s Dedrou. Čím to je, že si vybírají právě tento druh přivýdělku? Svoje zkušenosti se nám rozhodla popsat přímo jedna z maminek:

Sehnat přivýdělek na mateřské je poměrně dost obtížné. Všichni jistě víme, že mateřská dovolená nemá s dovolenou příliš mnoho společného. Peníze však často chybějí a mnoho maminek začne zjišťovat, jak by si mohla přivydělat. Stejně tomu bylo i u mě. Začala jsem se poohlížet po internetu, ale narazit na něco rozumného je téměř nemožné. Internet je plný „zaručených rad“, jak zbohatnout, ale naprostá většina z toho jsou nesmysly.

Všelijaké nabídky na klikání na reklamy, vyplňování dotazníků, přijímání placených emailů atd. jsem zavrhla. Člověk si tím vydělá maximálně pár korun a to ještě musí mít štěstí. Další z častých nabídek na přivýdělek se týkala uzavírání různých smluv, ať už se jednalo o nabídku tarifů mobilních operátorů, zdravotních pojišťoven, poskytovatelů elektřiny a a plynu atd. Nechápu lidi, kteří mi to nabízeli jako přivýdělek k mateřské, když věděli, že je to práce na celý den! Chodit od domu k domu a povinnost mít za den určitý počet smluv opravdu není práce pro mě.

Po nějaké době jsem objevila nabídku kosmetických firem Avon a Oriflame. Zjistila si více informací o spolupráci s nimi a byla jsem tím nadšená. Bohužel jsem ale zjistila, že prodejkyň těchto dvou firem je v okolí již mnoho a šance na rozumný přivýdělek je tak velmi malá. Začala jsem se tedy zajímat o podobné firmy a jak tušíte, velmi brzy jsem narazila na DEDRU.

Zpočátku jsem pochybovala, nechtěla jsem nic nabízet, ale zboží se mi líbilo a setkala jsem se s ním už i v domácnosti kamarádek. Tato obava nakonec úplně odpadla. Jediné, co jsem zpočátku udělala bylo, že jsem kamarádkám a známým půjčila katalog a ony si samy vybraly, co se jim líbilo a já zboží pouze objednala a předala. Postupně jsem tak získala více informací o různém zboží od Dedry a dokázala případně i doporučit nějaký výrobek. Počet  zákaznic se stále zvyšuje a s tím i výše přivýdělku.

Obrovskou výhodou oproti jiným přivýdělkům je, že není nutný žádný vstupní poplatek. Navíc nemusíte nic povinně objednávat ani hledat další prodejce. Vše je pouze na Vás. Samy si určíte, kolik času tomu věnujete. V současné době již dostávám i provize z prodejkyň, kterým jsem o tomto přivýdělku řekla a použili při registraci moje zákaznické číslo. Pokud takto doporučíte přivýdělek několika známým, nemusí se jednat o zanedbatelnou částku. Nyní spolupracuji s Dedrou přibližně třičtvrtě roku a nemůžu si stěžovat. Děkuji tímto za doporučení a přeji budoucím Dedruškám mnoho spokojených zákazníků!