Kdo je koordinátor?

Jak jste si již přečetli, koordinátorem se stane člověk, který doporučí nového zákazníka. Napadlo Vás nyní, že se jedná o jakousi pyramidu a že je to určitě nějaký podvod? Nikoliv! Přečtěte si na vysvětlenou náš článek Jak funguje Multi Level Marketing?. Jedná se o legální formu prodeje a nyní si ukážeme, jak si jako koordinátor můžete přivydělat.

Jak funguje MLM u Dedry? Zákazník, kterého doporučíte, se stává Vaším doporučeným zákazníkem v 1. linii. Doporučených zákazníků v první linii můžete mít více. Každý z těchto zákazníků si bude zboží od Dedry buď nakupovat pro sebe, případně ho prodávat a samozřejmě se stane, že i oni doporučí nového zákazníka. Tento zákazník pak bude vaším zákazníkem ve 2. linii. Za každou objednávku takovéhoto zákazníka dostanete odměnu, která je odstupňována podle každé linie. Provize můžete u Dedry získat až do 10. linie.

Dedra linie prodejců

Na obrázku výše se můžete podívat, jak jednotlivé linie mohou vypadat. Jedná se ale pouze o příklad a je jen na Vás, kolik prodejců budete mít pod sebou a jaké provize získáte. Základem je mít hodně prodejců v 1. linii. Vybudování takovéto sítě není hned, nicméně můžete tak získat za nějakou dobu zajímavý příjem z provizí bez toho, aniž byste cokoliv vy sami prodali. Jak je to možné? Dedra Vás takto odmění za doporučení nových zákazníků. Podívejte se ještě na přesnou výši odměn za jednotlivé linie:

Provize z výrobků Dedra Innovations (drogerie)

Provize Dedra

Provize z výrobků začínajících DA, XG a FC

Provize Dedra

Pokud budete kombinovat prodej zboží od Dedry pro své okolí a doporučování nových prodejců, můžete tak získat velmi zajímavý přivýdělek. Zaujalo Vás to? Pokračujte v sekci Dedra registrace. Rád Vám s tím pomůžu.Veškeré dotazy a připomínky neváhejte napsat na email: info@dedra-prodej.cz