PŘIVÝDĚLEK S DEDROU!

S Dedrou máte na výběr! Můžete si vyhledat svého prodejce a od něj nakupovat zboží za katalogové ceny. O nic víc se nemusíte starat. Pokud ale máte zájem o přivýdělek, nabízíme Vám několik možností! Pokud máte pochybnosti, zde je pro začátek stručný přehled informací:

  • Žádný registrační poplatek ani jiné vstupní investice!
  • Žádné povinné odběry zboží!
  • Možnost přivýdělku i bez živnostenského listu!

Opravdu to funguje?

Přikládám výřez z přehledu výdělku za únor a březen 2014:  8340 Kč

výdělek dedra

Pokud Vás to zaujalo, čtěte dále! Jsou tři možnosti, jak ušetřit na vlastních nákupech u Dedry a navíc si obstarat přivýdělek! Zde je jejich přehled:

1. Registrace u Dedry – slevy a marže až 30% z katalogových cen

Stačí uskutečnit takzvanou prvoobjednávku v jakékoliv výši. Důležité je uvést jméno a číslo koordinátora viz. zde po pravé straně. Bez toho Vás nemůžeme zařadit mezi naše prodejce a přicházíte tak o slevy a dárky za objednávky a další výhody.

2. Katalogový prodej zboží značky Dedra

Společně se zbožím z Vaší první objednávky dostanete zdarma katalog a další předměty usnadňující prezentaci zboží Dedra lidem kolem Vás. Váš zisk pak tvoří rozdíl mezi Vaší nákupní cenou a cenou uvedenou v katalogu. Díky objednávkám od ostatních tak můžete mít snadněji zboží pro sebe se slevou až 30%. Vy ušetříte a na objednávkách od ostatních tuto část vyděláte. Není to snadné? Určitě si přečtěte také Praktický příklad spolupráce s Dedrou.

3. Doporučení dalších prodejců

Jistě Vás nyní napadne otázka: „Co když se bude chtít zaregistrovat u Dedry také člověk, který si doposud nakupoval ode mě?“. Odpověď je snadná! Každý dostane při první objednávce své číslo, pomocí kterého může zaregistrovat nové prodejce. Vy pak získáte provize z výše jeho objednávek, ale nejen z jeho! Získáte provize i z dalších prodejců registrovaných pod ním. Tomuto způsobu prodeje se říká Multi Level Marketing. Zpozornili jste nyní, že jste už o tomto způsobu prodeje něco slyšeli a ne zrovna v dobrém slova smyslu? Pak je to dobře! Znamená to, že patříte k ostražitým lidem, kteří se nechtějí nechat napálit různými podvody, případně jinými formami tohoto systému. U Dedry Vám ale nic takového nehrozí! Více o Multi Level Marketingu se dočtete ZDE. Nezavrhujte ho, ani pokud jste se s ním již setkali u jiné firmy! Dedra nepožaduje žádné vstupní poplatky, žádné povinné odběry ani povinné hledání nových prodejců, jako některé jiné firmy!

>>> Pokračujte kliknutím ZDE <<<