Praktický příklad spolupráce s DEDROU

Pokud čtete tento článek, patříte pravděpodobně do třech možných skupin. Buď jste zájemci o výrobky Dedra a hledáte další informace, nebo jste již zákazníci Dedry a zajímá Vás nakupování se slevou, případně jste lidé hledající přivýdělek. Všichni jste na správném místě.

Pokud pouze hledáte možnost, jak zboží od Dedry nakoupit, stačí se podívat do stále se rozrůstajícího seznamu prodejců. Pokud Vás ale zajímá i přivýdělek, čtěte dále.

Zboží od Dedry si můžete jednoduše začít objednávat sami. Stačí k tomu uskutečit první objednávku, se kterou Vám zároveň bude přiděleno zákaznické číslo. Nezapomeňte však uvést do první objednávky jméno a číslo koordinátora: Lída Lozan – 130934, jinak ztratíte možnost získat dárky a další výhody. Již na tuto první objednávku můžete získat okamžitou slevu a marži až 30%.

sleva dedra

Je proto pro Vás výhodné oslovit své známé a další lidi ve Vašem okolí, zda nemají zájem si nějaké výrobky objednat. Není to ale povinnost! Můžete nakupovat zboží jen pro sebe a s okamžitou slevou!

Pokud stojíte o přivýdělek, můžete zboží prodávat za katalogovou cenu. Váš zisk pak tvoří rozdíl mezi cenou se slevou, za jakou zboží nakoupíte a cenou uvedenou v katalogu, za kterou ji prodáte. Navíc máte při objednávce nad 999 Kč poštovné zdarma. Získat nové zákaznice a tím pádem i větší objednávky je díky katalogu od Dedry, který obdržíte, velice snadné! Navíc se jedná o často kupované zboží, protože se používá v domácnosti každý den!

Samozřejmě se časem setkáte se zákazníky, kteří budou chtít také nakupovat výrobky Dedra se slevou. Neznamená to ale, že o tyto zákazníky přijdete! Naopak jim můžete pomoct vyplnit jejich první objednávku, na níž uvedete v kolonce jméno a číslo koordinátora své údaje. Stanete se tak koordinátorem.